Od października w naszej ofercie pojawią się zajęcia z robotyki.

Zapraszamy na darmowe zajęcia pokazowe 18 września 

15.00-15.45 Robotyka Junior 5-6 lat (Lego)
16.00-17.30 Robotyka Junior+ 7-8 lat (Lego)
17.30-19.00 Kodowanie Gier Junior MIX 9-12 lat (Lego+Scratch)
 
 
Robotyka junior
 
Robotyka master 1
 
 
Kodowanie Gier Junior MIX
 
 

Gminno - Powiatowe Dożynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli ktoś chciały zostać wystawcą sojego stoiska prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zapoznać się z regulaminem.

Formularz należy dostarczyć do GOKu lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.08.2023r. 

Rormularz i regulamin do pobrania w załącznikach

 

P1310081

 

26 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się koncert zespołów i solistek z okazji Dnia Matki. Na scenie zaprezenyowały sie solistki ze Studia Piosenki  "Metrum", "Mali Sędziejowiczanie" - grupa szkolna, zespoły tańca nowoczesnego "Kontra" i "Mała Kontra", na gitarze zagrała solo Natalia Wedman oraz kapela ludowa "Młodzi Grabianie". Dopełnieniem wszystkiego była galeria prac dzieci z sekcji plastycznej - portretów ich mam. 

Zapraszamy do fotorelacji :)

IMG 4293

W sobotę 3 czerwca w Marzeninie odbył sie Rodzinny Festyn Ludowy "Zielone Świątki". A skoro był to koncert na ludową nutę, nie mogło zabraknąć zespołów i solistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach.

Wystąpił Zespół Śpiewaczy "Sędziejowianki", solistki ze Studia Piosenki "Metrum", zespoły tańca nowoczesnego "Kontra" i "Mała Kontra", Kapela Ludowa "Młodzi Grabianie". Gościnnie, na zakończenie zagrała Kapela "Webry" ze Zduńskiej Woli. Gwiazdą natomiast był zespół spod samiuśkich Tatr - "Ciupaga". 

Wszystko to okraszone cudowną, folkową nutą, przepysznymi tradycyjnymi potrawami i wspaniałą atmosferą. 

rsz img 4233

Zespół tańca nowoczesnego "Kontra" Zdobył I miejsce podczas XXXV Młodzieżowych Spotkań Tanecznych w Łasku. Uczestnicy konkursu prezentowali się w 4 kategoriach wiekowych. Dziewczęta zapręzentowały choreografię "BIT". Zespół ćwiczy pod okiem Pani instruktor Dominiki Dyrgoń - Wojciechowskiej od klku lat. To już drugi ich sukces w tym roku.