IMG 3885

Za nami wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet.
Gminno - Strażacka Orkiestra Dęta "Druh" , Kapela Podwórkowa "Sędziej" i Pan Jan Adamiak z The Voice Senior połączyli siły by dać koncert dla Pań. A w repertuarze same hity jak "Baśka" Wilków w wykonaniu naszej Orkiestry z wokalem Pana Jana, czy "Obiecuje Tobie" w wykonaju Kapeli Podwórkowej "Sędziej". Przedstawicielki płci pięknej zamieszkijące Gminę Sędziejowice bawiły się wspaniale. 
Nie zabrakło również życzeń i podziękowań dla drogich Pań, kwiatów oraz słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy do fotorelacji

4 marca w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbył się "Dzień Kobiet na Ludową Nutę". Nasz zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Sędziejowicka" wraz z Kapelą Ludową "Grabianie", reprezentował Gminę Sedziejowice  podczas koncertu zorganizowanego z okazji przypadającego w środę, 8 marca, Dnia Kobiet.

Publiczność wypełniła po brzegi salę koncertową MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Na scenie, oprócz "Ziemi Sedziejowickiej" zaprezentowała się bełchatowska grupa folklorystyczna "Rajka" oraz Zespół Pieśni i Tańca "Bałdrzychowianie"

Tegoroczny koncert dla Babci i Dziadka odbył sie w wyjątkowym dniu, bo w ostatni dzień karnawału. Dziękujemy dziadkom, że zechcieli przyjść do Gminnego Ośrodka Kultury  by podziwiać swoje utalentowane wnuki w akcji 🙂 Instruktorzy wraz z uczniami włożyli w przygotowania mnóstwo pracy, za co bardzo im dziekujemy. 
Podczaskoncertu wystapili:
"Mali Sędziejowiczanie" - grupa przedszkolna pod kierownictwem Klaudii Barton
Kapela Skrzypcowa "Młodzi Grabianie" - pod kierownictwem Anny Bralewskiej
Studio Piosenki "Metrum" w składzie: Ola Malarz, Maja Włodarczyk, Zosia Liwińska, Julia Szubert i Laura Lamecka. Dziewczęta w śpiewie szkoli Izabela Jakubiak
Na keyboardzie zagrali: Ola Malarz, Karol Buczkowski i Wojciech Marciniak pod kierownictwem Kacpra Grzelaka
Zespoły tańca nowoczesnego "Kontra i "Mała Kontra" pod kierownictwem Dominiki Dyrgoń - Wojciechowskiej
Kapela Podwórkowa "Sędziej" pod kierownictwem Mariana Stupskiego
Scenografię przygotowałam Marzanna Jaworska 
Po wystepach na dziadków, babcie i wykonawców czekał słodki poczęstunek. 
Zapraszamy do fotorelacji :)
 

20230115 111647

W ramach ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury organiuje zimowiska, na których uczestnicy mają możliwość nauki jazdy na nartach. W tym roku zimowisko odbyło sie w Trojanowicach w dniach 14 - 20 stycznia.  Zapraszamy do fotorelacji