MARZANNA JAWORSKA - INSTRUKTOR PLASTYKI

 128868008 450327089700485 4564935796255215666 n

 

 

Nazywam się Marzanna Jaworska. Początkiem mojej drogi zawodowej było zdobycie wykształcenia w zawodzie technik plastyk. Pozwoliło mi to na podjęcie pracy i rozwój w tym zawodzie przez ponad 35 lat. W tym czasie miałam możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z dziećmi jak i osobami niepełnosprawnymi. Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło mi na udoskonalenie swoich umiejętności oraz poznanie potrzeb dzieci i podopiecznych. W pracy kieruję się starannością oraz sumiennością w powierzanych i realizowanych zadaniach. Staram się, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były kreatywne i pozwalały wyrazić siebie. Ważnym elementem zajęć jest pogłębianie umiejętności przez dzieci i podopiecznych poprzez rozwój zdolności manualnych, wyobraźni i nauki samodzielności. Istotne jest również, aby poprzez sztukę dzieci nauczyły sie wyrażać swoje emocje i uczucia, ale przede wszystkim spędzać czas przez zabawę przy wykorzystaniu możliwości jakie dają zajęcia plastyczne.

ZBIGNIEW GODLEWSKI - INSTRUKTOR NAUKI GRY NA GITARZE

godlewski 2

DOMINIKA DYRGOŃ - WOJCIECHOWSKA

- INSTRUKTOR TAŃCA NOWOCZESNEGO

 

PHOTO 2022 10 25 13 10 55

 

 

Nazywam się Dominika Dyrgoń-Wojciechowska i jestem tancerką od 24 lat a instruktorem tańca od 13. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w prezentacjach scenicznych. Na liście moich osiągnięć jest wiele nagród oraz kilkaset fantastycznych pokazów scenicznych. Praca z dziećmi nie jest łatwa ale patrzenie na ich rozwój i otwieranie się, nieoceniona.Taniec to fantastyczna forma rozładowania złych emocji oraz nauka wrażliwości. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą synka Mateusza. Moją pasją poza tańcem jest jazda na nartach, gotowanie i czytanie książek.

KLAUDIA BATON - INSTRUKTOR TAŃCA

image0 

 

Klaudia Barton - Absolwentka Akademii Humaanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunek taniec specjalność pedagogika tańca i choeografia.Na co dzień instruktor w Studiu Tańca Arabesque w Zduńskiej Woli, a od wielu lat choreograf i tancerka Teatru Tańca Arabeska.

ANNA BRALEWSKA - INSTRUKTOR KAPELI LUDOWEJ I NAUKI GRY NA SKRZYPCACH

 

IMG 2658

 

Jestem emerytowanym nauczycielem Panstwowej Szkoły Muzycznej oraz członkiem Stowarzyszenia Centrum Edukacji Suzuki. Pracuję z dziećmi nowoczesną metodą, która ma na celu harmonijny rozwój dziecka. Rozwój intelektu, sfery emocjonalnej, manualnej (korelacji sensoryczno - ruchowej), poczucia piękna. Poprzez muzykę dzieci poznają historię, tradycję i kulturę regionalną. Uczą się działać w grupie, uczą się odpowiedzialności i samodyscypliny. Metoda ta pozwala dzieciom się rozwijać i jak mawiał twórca tej metody - Shinichi Suzuki, stawać się człowiekiem slachetnym i wielkiego serca. Angażuje do współpracy środowiska rodzinne, znajomych, sąsiadów, instytucje wychowawcze, wreszcie miasto.