W minioną sobotę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Działoszynie zorganizowany został festiwal wokalny WARTA Song.

Wokalistki Studia Piosenki „Metrum”

• Nadia Krawczyk
  • Zuzanna Okoń
  • Maja Włodarczyk
  • Blanka Wolniak

działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach, 09 kwietnia 2022 roku wzięły udział w XIX Regionalnym Festiwalu Wokalnym „Warta – Song”.

Organizatorem konkursu był Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn oraz Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie.

Cele imprezy:

• Prezentacja i konfrontacja dorobku artystycznego solistów
  • Promowanie laureatów konkursu
  • Konfrontacja umiejętności i dorobku artystycznego instruktorów muzycznych i nauczycieli muzyki.

Dziewczęta zaprezentowały się w indywidualnych odsłonach wokalnych wyśpiewując utwory:

• „Jesienny rock and roll”
  • „Wyścig z czasem”
  • „Odcienie”
  • „Wielkie drogi i małe ścieżki”

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wszystkie wokalne uniesienia na scenie nagrodzono gromkimi brawami, każda z dziewcząt otrzymała nagrody indywidualne, oraz dyplom za udział w konkursie.

Niebawem kolejny konkursowy dzień przed nami…..najważniejsze aby zdobywać nowe doświadczenia i śpiewająco w miłej atmosferze spędzać każdy dzień J

Poniżej zapraszamy do foto galerii z wydarzenia wokalnego „Warta – Song” – 2022.

.