13 marzec 2020

W piątek 6 marca 2020r. w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach odbyła się sympatyczna uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na której gościły mamy, babcie i siostry obecnych i przyszłych uczniów tej szkoły.

Impreza miała przede wszystkim charakter integracyjny, dlatego niektórzy panowie także skorzystali z zaproszenia i dotrzymywali towarzystwa swoim małżonkom. Spotkanie uświetnili swoją obecnością oficjalni goście: Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego – Pani Dorota Więckowska, Wicestarosta Powiatu Łaskiego – Pani Teresa Wesołowska, Wójt Gminy Sędziejowice – Pan Dariusz Cieślak i Przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice – Pan Jarosław Bartczak. Nasi oficjalni goście złożyli wszystkim Kobietom serdeczne życzenia, a Wójt Gminy Sędziejowice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli Paniom kwiaty i poczęstowali cukierkami. W organizacji tego wydarzenia mieli swój niemały udział pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach, gdyż uroczystość poprowadził absolwent szkoły i zarazem Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach – Pan Grzegorz Brożyński, a zabawę i dobry humor Paniom, które tak licznie przybyły na naszą uroczystość, zapewniły występy kapeli „Sędziej” oraz skecze w wykonaniu uczniów szkoły.

zdjęcia: zródło ZSR